Domovská stránka
Přidat k oblíbeným

Trenéři

Výběr z fotogalerií

Michele Quaranta - Vsetín 2019
Michele Quaranta - Vsetín 2019
20. výročí RAAF 2017
20. výročí RAAF 2017
Valašské záření 2018
Valašské záření 2018
Nacházíte se: Aikido Vsetín » Aikido Vsetín » Trenéři

Přidat k oblíbeným

Trenéři v našem dojoRoman Daněk

4. Dan Aikikai, Shidoin, Examinátor a člen TK SAA

Aikido začal cvičit v roce 1999, v tehdejším SKTBU Vsetín, pod vedením Vlastimila Gráfa, 2. Dan Aikikai. Na Vsetíně cvičil pravidelně až do maturity v roce 2002. Během studií na VŠ v Praze, 2002-2007, cvičil v AKP pod vedením Miroslava Kodyma, 5. Dan Aikikai. V letech 2007-2009 cvičil v AIDP pod vedením Erika Hollaye, 3. Dan Aikikai, zde později také pravidelně vedl tréninky. Po celou dobu cvičení navštěvuje semináře našich i zahraničních učitelů, v začátcích převážně letní a zimní školy, které vyučoval sensei Masatomi Ikeda, 7. Dan Aikikai a Daniel Vetter, 6. Dan Aikikai. V současné době jezdí na mezinárodní semináře, které vede Katsuaki Asai sensei, či Hombu dojo-cho Mitsuteru Ueshiba.

 

Jeho hlavním učitelem je dlouhodobě sensei Michele Quaranta, 7. Dan Aikikai, technický ředitel SAA. Účastní se jeho seminářů pravidelně již od roku 2000, v současné době participuje na všech seminářích a letních školách v ČR a SR, jezdí i příležitostně na semináře, které se konají ve Švýcarsku, Rakousku, Srbsku, či Rumunsku.

 

Od roku 2009, kdy na letní škole v Trnavě složil STV na 2. Dan, pravidelně cvičí a vede tréninky v SKP Aikido Vsetín. V roce 2010 se stal členem společnosti Shidoshakai SAA (Fukushidoin) a je Examinátorem na STV 6.-1. Kyu. Na LŠ v Trnavě v roce 2013 složil zkoušku na 3. Dan a na LŠ v Trenčíně v roce 2017 zkoušky na 4. Dan. Od 1. 5. 2018 je členem technické komise SAA.

 

 

Roman Machálek Roman Machálek

2. Dan Aikikai, Fukushidoin a Examinátor na STV 6.-3. kyu

Aikido začal cvičit v roce 1997 pod vedením Vlastimila Gráfa 2. Dan Aikikai. Je jedním ze zakládajících členů sportovního klubu SKP Aikido Vsetín. Trenérské činnosti se aktivně věnuje od roku 2001. V roce 2008 vystudoval na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci studijní program Tělesná výchova a sport v oboru Management sportu a trenérství.

 

Aikido cvičí v didaktickém systému který v České republice založil a vyučoval shihan Masatomi Ikeda 7.dan Aikikai. Pravidelně se účastní stáží našich i zahraničních učitelů Aikido. Hlavně navštěvuje stáže učitelů, kteří dále rozvíjejí didaktický systém M. Ikedy (Daniel Vetter, 6. Dan Aikikai, Michele Quaranta, 7. Dan Aikikai).

 

V roce 2015 se stal členem společnosti Shidoshakai SAA (Fukushidoin) a je Examinátorem na STV 6.-3. Kyu. V současnosti je vedoucím sportovního klubu SKP Aikido Vsetín a aktivně se věnuje trenérské činnosti.

 

 

 

Vlastimil Gráf Vlastimil Gráf

2. Dan Aikikai

Aikido začal cvičit v roce 1992 v Kagawa Dojo Přerov pod vedením Vlastimila Ilgnera. V roce 1997 založil oddíl SKP Aikido Vsetín a je rovněž zakladatelem oddílu Aikido ve Zlíně.

 

V současné době vede příležitostně tréninky na Vsetíně i ve Zlíně. Je autorem většiny oddílových fotografií na těchto stránkách.

 

   

 

 

 

 


Zpět nahoru

NahoruCopyright ©2023 Všechna práva vyhrazena | Právní ustanoveni